Lékárna Sfinx  Brno
730 188 258

Deset nejhorších mužských zlozvyků, které ženy nesnášejí

15.02.2017

Asi každý neješitný muž si přizná, že pár zlozvyků má. Někdo více, někdo méně. Některé jsou mírné, někdy až úsměvné, a některé zas dokážou pořádně vytočit. Které zlozvyky jsou ty, jež ženám na mužích vadí nejvíce?

1. Když o sebe nepečujeme, nebo naopak až moc

Krásně to s humorem shrnul Karel Hynek v pořadu Na Stojáka. Žena se chce ráno probouzet vedle upraveného muže s navoněným a oholeným hrudníkem, večer chce však usínat na kadeřavé hrudi pořádného muže. Úkolem muže je tedy balancovat. Ráno v koupelně bychom neměli trávit déle času než žena. Na druhou stranu však ženě nikdy nesmíte dělat ostudu, a proto musíte vždy vypadat upraveně. Vhodné je tedy dodržovat základní hygienu, pečovat o své vousy a vlasy, pravidelně používat parfémy či deodoranty a alespoň částečně pečovat o svou pokožku. Stejně jako je ona vaší vizitkou, vy jste vizitkou její.

2. Zapomínání výročí a dalších důležitých dat

Pokud si nedokážete zapamatovat pár čísel, jak by se na vás žena mohla spolehnout v daleko důležitějších věcech? Je obecně známo, že si ženy na datech potrpí. Proto si všechny svátky, narozeniny a výročí radši zapište do kalendáře v telefonu, který vás na všechny události předem upozorní. Vyhnete se tak nepříjemným situacím.

3. Mužský šovinismus a sexismus

Narážky si nechte na večer strávený v hospodě s kamarády. S ženou je důležité jednat s úctou. Ženy mají stejná práva jako my, nesnažte se tedy svůj protějšek přesvědčit o opaku. Jsme muži, a proto je naším úkolem se o své ženy starat, ochraňovat je a podporovat.

celý článek zde


« zpět